Böcek ilaçlama, haşere kontrol, ankara böcek ilaçlama

Hakkımızda

Börtü Böcek Avcıları

Hakkımızda

Yaşam alanlarınızda sağlıklı, hijyenik ve huzurlu bir ortam yaratabilmek için hizmet vermektedir. Bu çerçevede Börtü Böcek Avcıları sizler için Ankara'da, Ticari ve Endüstriyel Haşere Yönetim Programlari Konut ve Sitelere Özel Haşere Kontrol Hizmeti Uçan Haserelerle Mücadele Sanitasyon ve Tecrit Kontrolleri hizmetlerini sunmaktadir.

Ticari işletme alanlarınız olan dükkan ve fabrikaların yanısıra, yaşam alanlarınız kapsamındaki evlerde, binalarda ve sitelerde, eğitim ve sağlık kurumlarında hijyeni sağlamak bir çok hastalıktan ve pisikolojik etkilerden kurtulmak için en önemli faktördür. Tüm bu alanlarda sağlıksız şartlar oluşturabilecek olan böcek, haşere ve farelerden arınmak istiyorsanız en etkili ve hızlı olan yol ilaçlamaktır.

Börtü Böcek Avcıları eğitimli ve uzman kadrosu ile uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olan bir böcek ilaçlama firmasıdır.

Börtü Böcek Avcıları Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsatlı ilaçlama firmasıdır.

Börtü Böcek Avcıları tarafından kullanılan ilaçlar insan sağlığına zarar vermemektedir.

Börtü Böcek Avcıları uzmanları dünyada ilaçlama konusunda kullanılan tüm yöntem ve ilaçları yakından takip ederek müşterilerine sunmaktadır.

Börtü Böcek Avcıları servisi tarafından kullanılan ilaçlar insan sağlığına zararsız ilaçlar olup, firmamız bünyesinde çalışan biyolog ve ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Börtü Böcek Avcıları Servisi Günün her saati Ankara'nın her ilçesinde böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti vermektedir.

İstasyon Caddesi 173/C Etimesgut /Ankara

  • (0312) 911 19 59
  • info@bortubocekavcilari.com